دکتر عباسعلی زمینی در سال ۱۳۴۸ در خانواده ای فرهنگی دیده به جهان گشود. پدرش مرحوم محمد زمینی یکی از بانیان صنعت چاپ در استان گیلان بوده که در سال ۱۳۲۱ چاپ نو را تاسیس نمود و تا سال ۱۳۵۷ در این عرصه فعالیت درخشانی داشت و پس از فوت ایشان بانو ساریه زیبا نگار (مادر) با تلاش بی شائبه خویش به مدت ۴۰ سال سکان دار اصلی این حرفه در خانواده بوده است. از سال ۱۳۶۸ لغایت ۱۳۷۷ اینجانب در کنار مادر مدیریت داخلی چاپ نو را بر عهده داشته و از سال ۱۳۷۷ به صورت شرکت چاپ و نشر نوین عهده دار مسئولیت به عنوان رئیس هیات مدیره تا کنون بوده ام.
شایان به ذکر است تلاش ها و فعالیت های آقای مهندس محمد حسین زمینی (برادر) به عنوان مدیر عامل شرکت چاپ و نشر نوین این فرصت را برایم ایجاد نمود که به تحصیلات دانشگاهی خود تا مقطع دکتری تخصصی در رشته ی منابع طبیعی ادامه دهم. بدین ترتیب در کنار خانواده به فعالیت های خود هم در عرصه دانشگاهی و هم در عرصه صنعت چاپ گیلان پرداخته و در سال ۱۳۹۶ با وارد کردن ماشین آلات چاپ روتوگراور، لمینت و برش به صورت صنعتی و با تکنولوژی روز دنیا به چاپ انواع سلفون بر اساس نیاز بازار و صنایع غذایی گام برداشته و با تاسیس شرکت زیبا چاپ نوین هلیا در شهرک صنعتی سپید رود رشت با اشتغال زایی مناسب به عنوان مدیر عامل در این عرصه به صورت حرفه ایی مشغول به فعالیت می باشم.

شرکت سهامی خاص زیبا چاپ نوین هلیا در سال 1396 در شهر رشت از استان گیلان تاسیس گردید، هدف این مجموعه ارائه خدمات چاپی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت به شما عزیزان می‌باشد. ما در تلاش هستیم تا به شما بهترین خدمات را ارائه کنیم تا شما در زندگی روزمره خود به آسانی خدمات چاپی را دریافت نموده و در اسرع وقت آنها را تحویل بگیرید.

مجموعه زیبا چاپ نوین با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات چاپی، با پرسنلی متخصص آمادگی خود را در جهت همکاری ومشاوره با کلیه سازمان‌ها، ادارات دولتی و خصوصی و… اعلام می دارد.